"Малюк Арістотель"
центри розвитку

- вул. Композитора Мейтуса, 4 (ЖК Ліко Град, Голосіївський р-н)
- вул. Якуба Коласа, 2 (Борщагівка, парк Інтернаціональний)
Чому ми?
Просто тому, що діти не хочуть повертатися від нас додому)

  • дитина це не чаша, яку треба якомога більше чимось наповнити, а зірочка, яку потрібно запалити
  • неймовірні емоції від занять та унікальні речі, які дітки роблять своїми ручками
  • развивати діток та готувати їх до школи можна цікаво і зовсім не скучно
ПОДЗВОНИТИ
Дітки повинні отримувати задоволення від процесу навчання.
Кожне заняття - це нова цікава, захоплююча та корисна гра.
Інтенсивний розвиток
Ми зібрали краще із існуючих світових методик.
Кожне заняття складається з чіткого плану, вивірене, відповідає певному віку і апробовано роками.
Заняття цікаві дітям - це основа
Гра - це єдиний природний спосіб навчання. Наше завдання, зробити цю гру захоплюючою, корисною і структурованою.
Комфортні приміщення
Великі комфортні зали обладнані спеціально для дітей.
Прекрасні педагоги
В нашій команда тільки ті, хто вкладає в роботу душу і отримує від цього задоволення)
Ми знаємо один секрет...
чому дітки не хочуть йти від нас додому ... Тільки тссс ...
РАННІЙ РОЗВИТОК
Від 6 до 11 міс. розвиток дрібної моторики: вдосконалення ладонного, щепотного, «пінцетного» захоплень, розвиток тактильних відчуттів.

Крім розвитку ручок і ніжок це стимулює мовну активність. На заняттях діти освоюють основні танцювальні рухи, відповідні до їх вікових можливостей, а робота в групі допоможе малюкові вже з перших місяців життя набути досвіду спілкування з однолітками.

Триваліть заняття 35 хв.
Вартість 850/950 грн. абонемент або 150 грн. разове

Від 2 до 3 р дітки закріплюють на заняттях вміння орієнтуватися в кольорах, формах, розмірах, запропоновані завдання сприяють розвитку пізнавальних процесів: формуються видів пам'яті, мислення, уяви.

Творчі завдання, які є невід'ємним компонентом кожного заняття, сприятимуть не тільки розкриття творчих можливостей дитини, але і допоможуть йому удосконалювати графічні навички на шляху до оволодіння письмом.

Триваліть заняття 45 хв.
Вартість 850/950 грн. абонемент або 150 грн. разове

Від 3 (2,9) до 4 (3,9) р
спеціальний проміжний (між загальними розвиваючими заняттями і підготовкою до школи) курс- навчально-пізнавальні заняття (НПЗ).

Разом з розвитком пізнавальної діяльності дитини (розвитком його наочно-предметного і наочно-логічного типів мислення, різних видів пам'яті, уяви) основний акцент курсу спрямований на оволодіння азбукою (графічним зображенням букв, їх звуковою характеристикою), а також вивчення основ математики (закріплення візуального зображення цифр, поняття «кількість», «числовий ряд», «більше / менше» і ін.).

Творчі завдання, завершаючі кожне заняття, спрямовані на закріплення і художнє осмислення того матеріалу, який вивчався на занятті.

Триваліть заняття до 60 хв.
Вартість 850/950 грн. абонемент або 150 грн. разове
ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ
Від 4 до 5 – перший етап. В ігровій сюжетно-тематичної формі діти закріплюють основи граматики (поняття «буква», «звук», фонетичний аналіз слів), а також математики (графічне зображення цифр, визначення їх кількості). На цій основі проходить подальше навчання: вивчення принципу освіти складів, читання простих слів; вміння ділити слова на склади і, навпаки, вміння самостійно складати нові слова. Розвивається математична грамотність: рахунок в межах 10, поняття «більше / менше», «прямий і зворотний порядок», «числовий ряд» і ін. Розвитку кисті руки сприяють всілякі графічні завдання і виконання творчих робіт, якими завершується кожне заняття даного курсу.

Від 5 до 6(7) – другий етап підготовки до школи. Курс розділений на тематичні блоки, протягом вивчення яких діти поглиблено знайомляться з цікавими фактами в розвитку науки, вивчають історію, культуру, розширюють свої знання про навколишній світ. Мета даного курсу - підготувати дитину до успішного проходження співбесіди в школі та вступу до бажаної установи. Для її реалізації ми ставимо перед собою завдання навчити дитину вільного читання текстів, їх розуміння і вмінню переказувати. Виконувати математичні дії на додавання, віднімання, рішення нерівностей.

Триваліть заняття 1 год
Вартість 850/950 грн. абонемент або 150 грн. разове
ДНІ НАРОДЖЕННЯ
Нас часто запитують, чим наші свята відрізняються від інших. Адже назви і цікаві для діток теми в загалі-то дуже-дуже схожі.

Головна наша відмінність у тому, що крім "незабутньо, весело і цікаво" Ваші дітки отримають користь від розвиваючої суті, закладеної в основу кожного свята.

Вони будуть
- не просто шукати скарби, а вирішувати завдання, вважати і знаходити цифри, проявляти кмітливість, силу, швидкість;
- не просто будувати замок Баби Яги, а підбирати підходящі пазли, досягати конкретних цілей в процесі веселощів; - не просто надягати чарівні ковпаки і дивитися на фокуси, а робити ці ковпаки і самим творити магію, розуміючи, що і чому відбувається ...

Вартість: 2400 грн. за 9 дітей з 1 ведучим (з 10 дит.+100 грн.)
Тривалість в середьому 2,5 год (залежить від віку):
1 частина - 45 хв,
15-20 хв для фуршету,
2 частина - 45 хв,
Час для торта
15 хв дискотека
Надається 2 зали (ігровий і фуршетний)
Листівки-запрошення
Столи зі скатертинами, свічки для торта
Аква-грим за сценарієм або бажанням
Лазерна дискотека в кінці
Подарунок-сюрприз кожному учаснику
ЛОГОПЕД
Чи потрібна вашому малюку консультація логопеда?

Не варто хвилюватися, якщо:
В 3 роки малюк вимовляє всі звуки, крім «шиплячих», «Р» і «Л». Будує речення з 4-5 слів. Може переказати цікаву для нього подію.
В 4 роки у дитини повністю сформована мова, майже як у дорослої людини. Вимовляє всіх звуків крім «Р». Першокласник, починаючи вчитися писати, промовляє кожну букву, яку пише. Тому його успішність багато в чому залежить від того, як він вимовляє звуки, чує їх, складає з них слова.

Майже всі дітки "виговорюються", але якщо вчасно допомогти, то можна сильно спростити їм життя в майбутньому. Та й батькам теж

Тривалість заняття - індивідуальна.
Вартість індивідуального заняття 200/250 грн.

У наших центрах працюють професійні логопеди, які комплексно підходять до питання постановки окремих звуків і розглядають їх у контексті цілісного розвитку мовлення дитини.
Пропонуємо Вам ознайомитись з коротким планом індивідуальної логопедичної роботи. 1. Підготовчий етап (обстеження мовлення дитини, вивчення його апарату артикуляції, виконання підготовчих вправ для формування проблемних звуків, розвиток слухового уваги і ін.).
2. Постановка звуків.
3. Автоматизація поставлених звуків.
4. Диференціація звуків.
5. Введення поставлених звуків в зв'язну мову.
6. Звуковий аналіз слів (розвиток умінь визначати місце звуку в слові, ділити слово на склади, визначати їх кількість і ін.).
7. Навчання граматиці (формування навичок дотримуватися порядку слів у реченні, навчання правильному використанню синонімів, антонімів, багатозначних слів, формування умінь правильно використовувати союзи і союзні слова в складносурядних реченнях і т.д.).
7. Розвиток зв'язного мовлення (робота над простими і складними реченнями, їх складання на основі малюнків і схем, переказування, складання оповідань, казок, ін. види і прийоми роботи).
8. Формування умінь і розвиток потреб стежити за якістю свого виступу.
вул. Композитора Мейтуса, 4
(ЖК "Ліко Град, Теремки)

Міні-сад 4'000 грн./міс.
Центр розвитку: ранній розвиток, підготовка до школи, айкідо, логопед, англійська, танці
Вартість 850-950 грн./міс. абонемент
Режим роботи 9:00-18:30
вул. Якуба Коласа, 2
(Борщагівка, біля парку "Інтернаціональний")

Центр розвитку:
ранній розвиток, підготовка до школи, айкідо, логопед, английська.
Вартість 590-850 грн./міс. абонемент
Режим роботи 9:00-18:30
Made on
Tilda